Kurumsal


FAYDA TEKSTİL

FİRMAMIZ; İstanbul’ da giyim, ayakkabı, çanta ve deri mamulleri baþta olmak üzere tedarik hizmeti sunmaktadır. Taahhütlerine zamanında uymak, kaliteyi ucuza temin etmek, tüketici memnuniyeti Topluma, çevreye ve tüketiciye karşı sorumluluk duymak önceliklerimizdir. Faaliyetini İstanbul’ da sürdürmektedir.

FAALİYETLERİMİZ: FAYDA LTD.ŞTİ; Türkiye perakende, toptan, indirim ve zincir mağazalarına tedarik ve satışı, Rusya, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Doğu Avrupa pazarlarına ihracatı hedefleyen bir Ticaret şirketidir. Türkiye’nin en zengin ayakkabı –tekstil koleksiyonunu pazara en uygun fiyatlarla sunarken, kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışından ödün vermemeyi prensip edinerek faaliyet gösterir.

MİSYONUMUZ: FAYDA LTD.ŞTİ ;Türkiye Ayakkabı-tekstil sektöründe kaliteli ve güncel ürünleri en iyi fiyatlarla pazara sunan, rekabet gücü yüksek, lider bir pazarlama, satış ve tedarik şirketi olmak. Sektörün dağınık yapısını yeni bir kurumsal pazarlama ve hizmet modeliyle bir çatı altında toplayıp, optimum verimlilikle yüksek katma değer ve karlılık üretmek.

VİZYONUMUZ: Türkiye ayakkabı - tekstil sektöründe etkin ve yaygın bir pazarlama ağı oluşturup, ulusal markalar çıkarmak.
Sektöründe Türkiye'nin lider kuruluşlarından biri durumuna yükselmek. Yurtiçinde oluşturduğu markalarıyla, uluslararası pazara ayakkabı - tekstil ürünleri ihraç eden sektörün en büyükleri arasında olmak.

referanslar